3 jednoduché kroky jak začít...

...stahovat fotografie z největší nabídky na českém internetu za skvělé ceny!

Níže naleznete stručný postup, jak začít:


Zaregistrujte se


Abyste mohli stahovat fotografie ze stránek fotobanky imagio.cz, je nutné se nejprve zdarma zaregistrovat.


Je to snadné a rychlé. Registrací si vytvoříte přístupové údaje (uživatelské jméno a heslo), pomocí kterých se pokaždé, když budete chtít stáhnout fotografie nebo nakoupit kredity, přihlásíte na liště viz obrázek vpravo:


Poznámka: Zapomenete-li Vaše heslo, stačí kliknout na šipku v modrém oválu bez zadání Vašich údajů a zobrazí se Vám stránka s odkazem na zaslání nového hesla.


Nákup kreditů


Po registraci je nutné zakoupit kredity. Kredity jsou vlastně peníze, za které nakupujete a stahujete obrázky ze stránek imagio.cz. Kredity jsou nabízeny v balíčcích nebo je možné si zvolit libovolný počet kreditů. Počet kreditů si zvolíte podle toho, kolik fotografií chcete stáhnout.
Kredity Vám platí minimálně jeden rok, takže můžete nakoupit více a použít je později.


Kredity nakoupíte kliknutím na odkaz:

Po zvolení počtu kreditů budete vyzváni k volbě způsobu platby. Ve fotobance imagio.cz můžete platit buď  kartou nebo převodem (případně složením částky na přepážce Komerční banky).


Po zaplacení Vám odpovídající počet kreditů připíšeme na Váš účet na stránkách imagio.cz a pak již můžete začít nakupovat a stahovat fotografie do svého počítače.


Nákup a stažení obrázků


Jakmile máte připsané kredity na Vašem účtu na stránkách fotobanky imagio.cz, můžete začít stahovat fotografie.
Když kliknete na malý náhled fotografie, otevře se Vám stránka s detailem obrázku.


Zde máte vypsané dostupné velikosti obrázku spolu s cenami. U každé velikosti je odkaz „do lightboxu“, pomocí kterého uložíte obrázek ve vybrané velikosti do lightboxu (obdoba nákupního košíku). Do lightboxu můžete uložit libovolný počet obrázků pro pozdější stažení.


Nebo můžete vybraný obrázek okamžitě stáhnout kliknutím na odkaz „stáhnout obrázek“ u vybrané velikosti.


Po potvrzení nákupu budete vyzváni k uložení obrázku do Vašeho počítače a zároveň se Vám odečte odpovídající počet kreditů z Vašeho účtu.